ASUS STRIX TACTIC PRO, Kablolu, Q Türkçe, Klavye

Marka
Ürün Kodu : 149.131.109
STOK ADEDİ: 1

%47 İndirimli
1.593,28 TL 850,44 TL
Fiyat $124.26 + KDV
Havale/EFT 841,93 TL


5,0 (0 Yorum)
Orijinal Ürün Orijinal Ürün
Güvenli Alışveriş Güvenli Alışveriş
Kolay Değişim Kolay Değişim
Hızlı Teslimat Hızlı Teslimat
İade Garantisi İade Garantisi

Cherry MX düğmelerle donatılan ultra dayanıklı, aydınlatmalı, mekanik oyun klavyesi yüksek yanıt hızı için geliştirildi

  • Tam mekanik düğmeler:Işık hızında yanıt hızı ve 50 milyon tuş vuruşu ile uzun kullanım ömrü
  • USB üzerinden N-Key Rollover (NKRO) özelliği:Hassas kontrol ile hiçbir hareketi kaçırmayın
  • 21 erişimi kolay makro tuşu:Ultra hızlı komut komboları ve anında makro kaydı
  • Yazılım ile tak ve çalıştır donanım modları:Kullanımı kolay arayüz aracılığıyla kolayca özelleştirin veya sık kullandığınız profili istediğiniz yere taşıyın
Product Image

HER ŞEY KONTROL ALTINDA

Aydınlatmalı ve mekanik bir oyun klavyesi olan dayanıklı Strix Tactic Pro, yüksek tepki hızı için geliştirildi. Klavye siyah, mavi, kahverengi veya kırmızı Cherry MX düğme seçeneklerine sahip. Teknik açıdan üst düzey olan USB üzerinden N-Key Rollover (NKRO) teknolojisi ile donatılan klavye, hızlı ve zahmetsiz komut özelleştirme imkanı için özel olarak atanmış 13 erişimi rahat makro tuşuna sahip. Toplamda 21 adet tek tuşla komut girişi için F1-F8 tuşlarına da makro tuşu atayabilir, hatta anında makro kayıt tuşunu kullanarak oyunu durdurmak zorunda kalmadan yeni komutlar oluşturabilirsiniz.

Product Image

AMANSIZ BİR GÜÇLE OYNAYIN

Tam mekanik düğmeler

Oyunu ciddiye alanlar için tasarlanan Strix Tactic Pro Cherry MX Siyah, Mavi, Kahverengi ve Kırmızı düğme seçeneklerine sahip. 50 milyon vuruş ömrüne sahip olan bu yüksek kaliteli düğmeler, geleneksel klavyelere kıyasla 10 kattan daha uzun kullanım ömrü sunuyorlar. Aynı zamanda dokunulması oldukça rahat olan ve son derece hızlı tepki veren tuşlar, bir dakikada yapabileceğiniz işlem (APM) sayısını maksimuma çıkarıyorlar..

cer

YÜKSEK TEPKİ HIZI. ALGILANMAYAN VURUŞ YOK.

USB üzerinden N-Key Rollover (NKRO) özelliği

Geleneksel klavyelerde çok fazla tuşa bastığınızda bazı tuş vuruşları kaydedilmez ve bu da hassas kontrolü sekteye uğratır. Strix Tactic Pro, son teknoloji ürünü N-Key Rollover (NKRO) teknolojisini kullanarak aynı anda kaç tuşa basarsanız basın, her bir vuruşun dikkate alınmasını sağlıyor. Strix Tactic Pro'nun geleneksel bir klavye gibi çalışmasını istediğinizde ise 6-Key Rollover (6KRO) düğmesi ile anında standart kullanıma geçiş yapabilirsiniz!


TAKTİKSEL ESNEKLİK

21 erişimi kolay makro tuşu

Zahmetsiz ve hızlı komut kişiselleştirme imkanı için Strix Tactic Pro'da özel olarak atanmış 13 erişimi kolay makro tuşu bulunuyor. Üstelik F1-F8 tuşlarına makro atayarak toplamda 21 adet tek tuşla komut girişi elde edebilirsiniz. Dahası, Strix Tactic Pro'nun anında makro kayıt tuşu sayesinde işlemlerin ve tuşlara vuruş sıralarının oyununuza ara vermeden algılanmasını sağlayabilirsiniz!

Product Image

Her yerde oyun keyfi

Yazılım ile tak ve çalıştır donanım modları

Klavye ile birlikte gelen kullanımı kolay Strix yazılım paketi kolay kurulum ve ileri düzey kişiselleştirme imkanı sunuyor. Strix Tactic Pro'nun tak ve çalıştır donanım modu ve dahili 4MB belleği ile kurulum derdiyle uğraşmadan anında takıp oynamaya başlayabilirsiniz!

Product Image

Product Image

Oyuncu iç güdülerinizi serbest bırakın

Antik Roma ve Yunanca "baykuş" kelimesinden alına Strix, en keskin işitme ve görme duyusuna sahip olmak anlamına geliyor. Strix, çevrenizi hissederek en küçük hareketleri bile algılayabilmeniz ve tepki verebilmeniz anlamına geliyor. Strix, içgüdüler sayesinde hayatta kalmak anlamına geliyor. Strix sizin kanınızda var, tıpkı bizimkinde olduğu gibi.

Product Image

Asus garanti
herry MX düğmelerle donatılan ultra dayanıklı, aydınlatmalı, mekanik oyun klavyesi yüksek yanıt hızı için geliştirildi Tam mekanik düğmeler:Işık hızında yanıt hızı ve 50 milyon tuş vuruşu ile uzun kullanım ömrü USB üzerinden N-Key Rollover (NKRO) özelliği:Hassas kontrol ile hiçbir hareketi kaçırmayın 21 erişimi kolay makro tuşu:Ultra hızlı komut komboları ve anında makro kaydı Yazılım ile tak ve çalıştır donanım modları:Kullanımı kolay arayüz aracılığıyla kolayca özelleştirin veya sık kullandığınız profili istediğiniz yere taşıyın Klavye/Mouse Set Hayır Klavye Tipi Kablolu Tasarım Oyun Tuş Takımı Q Türkçe


ÇOK SATANLAR


Ürün Listesitest


Ürün Grupları