Hakkımızda

EKSEN BİLGİSAYAR SİST. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.

Eksen Bilgisayar kurulmuş olduğu 1996 yılından beri bilgisayar sektöründe her ihtiyaca cevap verecek yapıda, kaliteli ve müşteri odaklı yaklaşımıyla hizmet vermektedir. Eksen, sahip olduğu zengin ürün çeşidi, güçlü stok ve güncel ürünlerin hızlı temini ile kişisel kullanıcılardan kurumsal şirketlere teknoloji ihtiyacı olan her kullanıcıya en iyi çözüm için avantajlar sunmaktadır.

Hizmet verdiğimiz sektörün tüm ürünlerini en geniş yelpazede tutarak, satış ve teknik desteğini, üretici veya distribütörlerden bayilere, kurumlara ve son kullanıcıya ulaştırma amacı ile hizmet vermekteyiz. Bunu gerçekleştirirken verdiği hizmetin bilincinde olmak, pazarladığı ürünü gerek satış ve gerekse teknik desteğiyle müşterilerine ve iş ortaklarına değer katarak sunmaktır.

20 yıldır istikrarla büyüyen ve gelişmesini sürdüren Eksen Bilgisayar, İnterpromedya i-Research Araştırma Merkezinin geleneksel "En Büyük 500 Bilişim Şirketi" araştırmasının sonuçlarında yıllardır Türkiye’nin ilk 150 bilişim şirketi içinde, bazı bilgisayar ürünleri ve satış kategorilerde ise ilk 10 içinde bulunmaktadır.

Şirketimiz, teknolojide dünyanın önde gelen markaları ile iş ortaklığı yapmakta ve bu işbirlikleri doğrultusunda son yıllarda Türkiye’nin en büyük Toshiba Bilgisayar dağıtıcılarından biri olmuştur. Eksen Bilgisayar aynı zamanda; Intel Technology Provider Platinum Partner, Microsoft Gold Partner, Cisco Select Certified Partner, Adobe Certified Partner ve HP PartnerOne üyeliğine de sahiptir. Şirketimiz İstanbul Mecidiyeköy lokasyonunda bulunan depo, teknik servis ve mağazalarında hizmet vermektedir.